Descripción
Sinopsis del producto
De tots els pobles que hi ha al món, els marcians decideixen visitar Vilavella de la Vall. En Biel, en Quim i en Poliprou són els únics que comprenen la importància de la visita. Estan convençuts que si els marcians no queden contents envairan el planeta. És per això que organitzen una gran benvinguda. Tenen berenar, allotjament i, fins i tot aeroport per a omnis. Però hi ha un detall que se’ls escapa…
9788468375809
Especificaciones
| Peso | 252 g |
|---|---|
| Dimensiones | 130 × 200 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Baula |
| Fecha de primera publicación | 01/04/2023 |
| Dimensiones | 130mm X 200mm |
| Número de páginas | 184 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Que venen els marcians!” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.