La història d’en Robert
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
En Llorenç està que trina: ha hagut de deixar la seva ciutat, Lió, i travessar els Pirineus acompanyant els pares i l’avi. I és que l’avi Robert ha decidit que vol passar els seus últims dies al poble que el va veure néixer, un llogarret de quatre cases avorridíssim. Però aquest viatge inesperat li suposa una descoberta dels seus orígens remots i el fet d’encarar-se a l’adolescència del seu avi, trencada per la Guerra Civil quan tenia la mateixa edat que ell. Tot plegat el fa reaccionar i contemplar, en un contrapunt emotiu, la memòria familiar que lluita contra la desfeta definitiva: l’oblit.
9788494444692
Especificaciones
| Peso | 163 g |
|---|---|
| Dimensiones | 130 × 210 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | La Galera, SAU |
| Fecha de primera publicación | 15/02/2005 |
| Dimensiones | 130mm X 210mm |
| Número de páginas | 120 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “La història d’en Robert” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.