Al país del núvol blanc (Núvol blanc 1)
Temporalmente sin stock
ISBN: 9788419949202
Categoría: Ficción histórica
Descripción
Sinopsis del producto
Londres, 1852: dues noies emprenen la travessia en vaixell cap a Nova Zelanda. Significa el principi d’una nova vida com a futures dones d’u ns homes a qui no coneixen. Però trobaran l’amor i la felicitat a l’al tra punta del món? Al país del núvol blanc, el debut amb més èxit dels últims anys a Alemanya, és una novel·la inoblidable sobre l’amor i l’ odi, la confiança i l’enemistat, i sobre dues famílies unides per semp re.
9788419949202
Especificaciones
| Peso | 100 g |
|---|---|
| Dimensiones | 150 × 230 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | B (Ediciones B) |
| Fecha de primera publicación | 01/09/2011 |
| Dimensiones | 150mm X 230mm |
| Número de páginas | 736 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Al país del núvol blanc (Núvol blanc 1)” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.