A moure el cervell
Temporalmente sin stock
ISBN: 9788420574059
Categoría: Biografías y prosa de no ficción
Descripción
Sinopsis del producto
Només et caldrà dedicar-hi uns quants minuts cada dia i veuràs com ràpidament comences a notar els efectes beneficiosos dels més de 100 jocs de tota mena que inclou aquest llibre.Amb aquest llibre milloraràs:· L’agilitat mental· La memòria· La capacitat lògica i d’observació· L’atenció· L’abstracció· L’orientació espacialPosa-t’hi avui mateix i recorda que mai no és massa tard per començar a cuidar-se!á
9788420574059
Especificaciones
| Peso | 353 g |
|---|---|
| Dimensiones | 150 × 230 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Columna CAT |
| Fecha de primera publicación | 01/05/2008 |
| Dimensiones | 150mm X 230mm |
| Número de páginas | 208 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “A moure el cervell” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.