Diccionari de la llengua catalana
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
Un diccionari general que conté la informació que qualsevol usuari culte necessita o pot necessitar en tots els àmbits de la vida quotidiana i professional:
· Gran riquesa lèxica de la llengua comuna, i ampli i complet repertori de terminologia de totes les àrees d’especialitat científiques i tècniques
· Prefixos i sufixos
· Exemples d’ús
· Informació morfol.gica (models de conjugació verbal regulars i irregulars, plurals irregulars)
· Neologismes d’incorporació recent
66.000 entrades / 14.500 subentrades (locucions, frases fetes i refranys) / 134.000 definicions
9788466668408
Especificaciones
| Peso | 2035 g |
|---|---|
| Dimensiones | 173 × 242 cm |
| Función de Biblia | |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Diccionaris de l'Enciclopèdia |
| Fecha de primera publicación | 01/07/2002 |
| Dimensiones | 173mm X 242mm |
| Número de páginas | 1632 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Diccionari de la llengua catalana” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.