Descripción
Sinopsis del producto
El llibre de verbs de l’Enciclopèdia
La manera més fàcil i ràpida de tenir la conjugació de qualsevol verb, regular o irregular.
Més de 9.000 verbs conjugats en 74 models.
Amb una introducció pràctica i completa sobre el verb en català.
Amb totes les variants dialectals.
El més pràctic, complet i actualitzat, i amb la garantia de Diccionaris de l’Enciclopèdia
9788441544871
Especificaciones
| Peso | 171 g |
|---|---|
| Dimensiones | 110 × 177 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Diccionaris de l'Enciclopèdia |
| Fecha de primera publicación | 22/06/2009 |
| Dimensiones | 110mm X 177mm |
| Número de páginas | 232 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Diccionari de verbs” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.