Diccionari d’ús dels verbs catalans.
Temporalmente sin stock
ISBN: 9788468565477
Categoría: Educación
Descripción
Sinopsis del producto
Aquest diccionari reuneix tota la informació per resoldre dubtes sobre les estructures de règim verbal. A diferència dels diccionaris generals, aquest especifica per a cada verb i cada accepció l’estructura pròpia dels complements, defineix els verbs de manera clara i concisa i dóna exemples de totes les accepcions que conté.
9788468565477
Especificaciones
| Peso | 684 g |
|---|---|
| Dimensiones | 130 × 190 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | labutxaca |
| Dimensiones | 130mm X 190mm |
| Número de páginas | 544 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Diccionari d’ús dels verbs catalans.” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.