El lloro de Flaubert
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
El doctor Geoffrey Braithwaite, gran entès en l’obra de Flaubert, fa un recorregut pels llocs per on va transcórrer la vida de l’escriptor. A Rouren, on l’autor va passar la seva infància, hi descobreix un lloro dissecat anomenat Loulou que pel que sembla li va servir com a inspiració per redactar Un Coreur Simple, una de les seves obres més desconegudes.A Croisset, visita la residència de Flaubert i descobreix l’existència d’un altre lloro que asseguren que va servir també per a la creació de la novel·la. Quin dels dos lloros és l’autèntic?á
9788416923687
Especificaciones
| Peso | 140 g |
|---|---|
| Dimensiones | 110 × 180 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | labutxaca |
| Fecha de primera publicación | 02/11/2010 |
| Dimensiones | 110mm X 180mm |
| Número de páginas | 208 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “El lloro de Flaubert” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.