Descripción
Sinopsis del producto
Si a Una motxilla per a l’univers, Elsa Punset se centravaáen l’àmbit personal de la intel·ligència emocional, enáaquest nou llibre ens ofereix els seus coneixements iál’ajuda de la ciència i la psicologia per entendre millorácom relacionar-nos. En l’època de les xarxes socials, enáun món cada cop més intercomunicat, aprendre aáconviure i connectar amb els altres és imprescindible.
9791370282462
Especificaciones
| Peso | 386 g |
|---|---|
| Dimensiones | 150 × 230 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Destino CAT |
| Dimensiones | 150mm X 230mm |
| Número de páginas | 220 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “El món a les teves mans” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.


Valoraciones
No hay valoraciones aún.