Els primers casos del comissari Montalbano.
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
Un estoig especial per gaudir dels casos del comissari Montalbano tant pels fans de Camilleri com per a aquells que el llegeixen per primera vegada.L’estoig conté:- La forma de l’aigua, el primer cas del comissari Montalbano.- El gos de terracota. Camilleri ens transporta a la ciutat imaginària de Vigata per recrear la Sicília d’avui i ens meravella resolent un dels casos més enigmàtics de la història de l’illa.- El lladre de pastissets. Un lladre de pastissets molt espavilat -i altres personatges- són els elements que donaran forma a aquesta història.- Coses que sé d’en Montalbano. Text inèdit on Camilleri explica com va crear la mítica figura de Salvo Montalbano.á
9788419763105
Especificaciones
| Peso | 1098 g |
|---|---|
| Dimensiones | 134 × 210 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Edicions 62 |
| Fecha de primera publicación | 01/11/2008 |
| Dimensiones | 134mm X 210mm |
| Número de páginas | 1 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Els primers casos del comissari Montalbano.” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.