Descripción
Sinopsis del producto
L’Ellie és la filla d’un dels treballadors del Centre Espacial de Florida. A causa d’un divertit malantès, acaba participant en l’entrenament que realitzen els veritables astronautes, però… aconseguirà acabar anant a Mart? Si estàs llegint això, és que has trobat el meu diari secret. JA NO ESTÀ PERDUT! Parla de com em vaig entrenar per a formar part de la primera missió amb humans a Mart. BÉ… MÉS O MENYS.
9788419871404
Especificaciones
| Peso | 287 g |
|---|---|
| Dimensiones | 130 × 200 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Baula |
| Fecha de primera publicación | 15/10/2022 |
| Dimensiones | 130mm X 200mm |
| Número de páginas | 216 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “LA PITJOR ASTRONAUTA DEL MON” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.