Les llums de setembre
Temporalmente sin stock
ISBN: 9788412925432
Categoría: Ficción moderna y contemporánea
Descripción
Sinopsis del producto
Un misteriós fabricant de joguines que viu reclòs en una mansió gegantina poblada per éssers mecànics i ombres del passat… Un enigma al voltant d’estranyes llums que brillen entre la boira que envolta l’illot del far. Una criatura de malson que s’oculta en la profunditat del bosc… Aquests i altres elements teixeixen la trama del misteri que unirà la Irene i l’Ismael per sempre durant un màgic estiu a la Badia Blava. Un misteri que els durà a viure la més emocionant de les aventures en un laberíntic món de llums i ombres.
9788412925432
Especificaciones
| Peso | 150 g |
|---|---|
| Dimensiones | 150 × 150 cm |
| Función de Biblia | |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Planeta CAT |
| Fecha de primera publicación | 01/06/2007 |
| Dimensiones | 150mm X 150mm |
| Número de páginas | 304 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Les llums de setembre” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.