L’OVELLETA QUE VA VENIR A SOPAR (INCLOU PELUIX)
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
Una edició especial de L’ovelleta que va venir a sopar? amb un peluix de l’Estofat! L’ovelleta que va venir a sopar és un conte deliciós ple de valors com ara l’amistat, la generositat i l’acceptació de les diferències. A casa del vell llop afamat sempre hi ha per sopar una miserable sopa de verdures. Però una nit truquen a la porta de la seva petita cabanya i resulta que és ni més ni menys que una pobra ovelleta que s’ha perdut.El llop, aleshores, comença a pensar que aquesta nit es podrà omplir l’estómac amb un estofat deliciós? Però l’ovelleta no vol ser el sopar del llop, vol ser la seva amiga! Una història d’amistat entranyable que agrada als petits i als grans i que arriba en una nova edició amb un peluix de l’Estofat inclòs! Perfecte per explicar la història de l’ovelleta un cop i un altre.
9788408168034
Especificaciones
| Peso | 300 g |
|---|---|
| Dimensiones | 203 × 201 cm |
| Función de Biblia | |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | BEASCOA |
| Fecha de primera publicación | 03/11/2022 |
| Dimensiones | 203mm X 201mm |
| Número de páginas | 24 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “L’OVELLETA QUE VA VENIR A SOPAR (INCLOU PELUIX)” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.



Valoraciones
No hay valoraciones aún.