Meridià de sang
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
Ens trobem en ple segle xix, al bell mig de la zona fronterera que separa Mèxic dels Estats Units. Les autoritats mexicanes i de l’estat de Texas organitzen una expedició paramilitar per eliminar el major nombre d’indis possible. És el que s’anomena El Grup Glanton, que té com a líder espiritual el jutge Holden, un home dur, violent i cruel que està convençut de la seva immortalitat. En un moment determinat els carnissers de Glanton decideixen aturar la matança per iniciar un nou extermini: la llei de la selva es comença a imposar. Enmig d’aquest malson, un noi de catorze anys es veurà obligat a enfrontar-se al món.
9788408213932
Especificaciones
| Peso | 398 g |
|---|---|
| Dimensiones | 130 × 205 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | labutxaca |
| Fecha de primera publicación | 07/06/2011 |
| Dimensiones | 130mm X 205mm |
| Número de páginas | 352 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Meridià de sang” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.