Nascuts per ser Breus
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
I si l’única manera de controlar la sobrepoblació mundial fos llaurar suburbis sencers, habitants inclosos? Al cel, un comptador indica que la població mundial està a punt d’arribar al seu límit, els 10.000 milions. Tothom treballa de pressa perquè saben que el suburbi menys productiu serà llaurat de dalt a baix. Tothom serà anihilat. L’única manera de fugir per sempre de la llaurada i deixar de ser un Breu és convertir-se en un Etern i entrar a Ciutat Eterna, on es pot perllongar la vida indefinidament injectant-te una cura. En Hunter creu que ha trobat una escletxa per resistir les llaurades i infiltrar-se a la ciutat, tot destruint un sistema que els condemna a ser esclaus o adob.Nascuts per ser Breus és una distopia que ens situa en una societat cruel per. reconeixible. Una hist.ria coral on els personatges s’han d’enfrontar a dilemes morals que els posaran a prova. Podran canviar el món o els passarà pel damunt?Premi Joaquim Ruyra 2019« Nascuts per ser Breus ens trasllada a un món despietat del qual, malgrat tot, no voldràs escapar. Una hist.ria addictiva sobre una societat en la qual no voldríem veure’ns reflectits». Laia Soler
9788467064308
Especificaciones
| Peso | 366 g |
|---|---|
| Dimensiones | 150 × 215 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | La Galera, SAU |
| Fecha de primera publicación | 19/03/2020 |
| Dimensiones | 150mm X 215mm |
| Número de páginas | 264 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Nascuts per ser Breus” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.


Valoraciones
No hay valoraciones aún.