Descripción
Sinopsis del producto
Al llarg d’una nit boirosa, la M.nica repassa la seva existència farcida de records, alguns dolorosos, com la mort del seu marit, d’altres plens de joia; vivències compartides amb amistats, veïns i veïnes de totes les edats, impregnades d’un sincer i mutu afecte.
9788419200020
Especificaciones
| Peso | 279 g |
|---|---|
| Dimensiones | 210 × 148 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Ediciones Carena |
| Fecha de primera publicación | 02/03/2020 |
| Dimensiones | 210mm X 148mm |
| Número de páginas | 148 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Nit de boira” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.