Descripción
Sinopsis del producto
Tots sabem que la llegenda del drac de sant Jordi acaba amb la victòria del cavaller i la mort del drac. Al seu voltant, però, hi ha uns personatges pels quals la història continua : En Parrac era el fill de la Magalona, a qui tothom coneixia com el drac de sant Jordi. En Parrac comença la seva valenta història tot fugint per buscar una mica de companyia. Trobarà una oca, un mussol i vés a saber quants personatges i quantes aventures més.
9788490655351
Especificaciones
| Peso | 73 g |
|---|---|
| Dimensiones | 200 × 200 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Edicions Baula |
| Fecha de primera publicación | 15/02/2016 |
| Dimensiones | 200mm X 200mm |
| Número de páginas | 30 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Parrac, el fill del drac” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.