Pluja d’estels
Temporalmente sin stock
ISBN: 9788413144047
Categoría: Ficción moderna y contemporánea
Descripción
Sinopsis del producto
Premi Josep Pla 2020Un grup d’amics es reuneixen cinc anys després d’un tràgic accident en una casa al Cap de Creus, un lloc idíl·lic de cara al mar, amb l’excusa de contemplar una pluja d’estels. Durant la trobada, es diverteixen i comparteixen confidències, però també afloren gelosies, una antiga història d’amor i el sentiment constant que els produeix un fet del passat encara sense resoldre. Cap d’ells s’imagina com acabarà la nit. Una nit que els té reservada una darrera sorpresa.
9788413144047
Especificaciones
| Peso | 190 g |
|---|---|
| Dimensiones | 125 × 190 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | labutxaca |
| Fecha de primera publicación | 10/03/2021 |
| Dimensiones | 125mm X 190mm |
| Número de páginas | 288 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Pluja d’estels” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.