Prohibida l’entrada als elefants (2022)
Temporalmente sin stock
ISBN: 9788497372732
Categoría: Libros ilustrados de cuentos
Descripción
Sinopsis del producto
«El problema que té adoptar un elefantet com a animal de companyia és que la gent no ho veu amb bons ulls. I és que ningú més no té un elefant a casa. Cada dia trec a passejar el meu elefant. Val a dir que és molt considerat, i per res del món no deixaria que em mullés. No li agraden gaire les esquerdes de la vorera. Sempre l’he d’agafar a coll perquè passi. Això és el que fan els amics: ajudar-se per poder saltar les esquerdes». Una dolça història que capta la màgia de l’amistat i l’alegria de conviure amb una mascota.
9788497372732
Especificaciones
| Peso | 402 g |
|---|---|
| Dimensiones | 220 × 240 cm |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | Belice |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | BLUME (Naturart) |
| Fecha de primera publicación | 01/09/2022 |
| Dimensiones | 220mm X 240mm |
| Número de páginas | 32 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Prohibida l’entrada als elefants (2022)” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.



Valoraciones
No hay valoraciones aún.