PUDOR AL ZOO. EL MISTERI DE LA CACA DESCONTROLADA
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
Una nova entrega de la sèrie Pudor al zoo. Compte, és per tot arreu! Renoi! El robot recollidor de caca del jove Bob, el cuidador del zoo, ha desaparegut i els excrements dels animals s’estan apilant. Són per tot arreu! Quin desastre. Podrà la Francesca Ganer, investigadora excrementícia, resoldre aquest misteri? Arriba unanova entrega de la sèrie Pudor al zoo, de Steve Smallman, l’autor de L’ovelleta que va venir a sopar. Aquest llibre amb text rimat triomfarà entre els grans i els petits. Amb aquesta nova col·lecció de llibres d’humor escatològic,els nens i les nenes de més de quatre anys començaran les seves primeres lectures amb molta diversió. Les seves il·lustracions grans i les frases simples faran que vulguin passar de pàgina un cop i un altre.
9788412433883
Especificaciones
| Peso | 422 g |
|---|---|
| Dimensiones | 2450 × 287 cm |
| Función de Biblia | |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | BEASCOA |
| Fecha de primera publicación | 10/11/2022 |
| Dimensiones | 2450mm X 287mm |
| Número de páginas | 32 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “PUDOR AL ZOO. EL MISTERI DE LA CACA DESCONTROLADA” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.