Descripción
Sinopsis del producto
Els núvols dominen el cel de Vilavella de la Vall. No n’hi ha cap dubte : ve el diluvi!. En Biel, en Quim i en Poliprou decideixen evitar la tragèdia i posen fil a l’agulla : han de salvar una parella d’animals de cada espècie abans no sigui massa tard. Però, a diferència de Noè, ells no tenen cap arca per navegar i, abans que caigui la primera gota de pluja, ja es veuen amb l’aigua al coll …
9788418569326
Especificaciones
| Peso | 214 g |
|---|---|
| Dimensiones | 130 × 200 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Baula |
| Fecha de primera publicación | 01/01/2019 |
| Dimensiones | 130mm X 200mm |
| Número de páginas | 136 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Que ve el diluvi!” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.


Valoraciones
No hay valoraciones aún.