Temps d’innocència
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
La història que narren aquestes planes és real. Ens l’ofereix la mirada d’una nena ?una nina, com diuen a Mallorca? que, entre els tres i els deu anys, contempla el món amb els ulls ben oberts, sovint des de balcons i finestres, per descobrir-nos els seus secrets. Amb tota la força expressiva de la riquesa dels sons de l’illa, Carme Riera recrea el seu univers infantil ple de màgia i d’innocència, però també de pors, culpes i prohibicions, poblat d’un ampli fresc de personatges entranyables, molts d’ells lligats a tradicions i oficis que ja han desaparegut.
9788416560899
Especificaciones
| Peso | 162 g |
|---|---|
| Dimensiones | 125 × 190 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | labutxaca |
| Dimensiones | 125mm X 190mm |
| Número de páginas | 240 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Temps d’innocència” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.