Descripción
Sinopsis del producto
La ciutat de vidre, Fantasmes i L’habitació tancada són les tres nove·les breus que componen aquesta Trilogia de Nova York, el llibre que va llançar a la fama el seu autor. En la primera hist.ria, una trucada telef.nica implicarà un escriptor en una complexa trama de bogeria i redempció. Fantasmes narra les desventures d’un detectiu privat que investiga el cas més estrany de la seva carrera, i la tercera hist.ria descriu l’enfrontament d’un novel·lista amb els seus propis dimonis arran de la desaparició d’un amic d’infància.á
9788410155237
Especificaciones
| Peso | 150 g |
|---|---|
| Dimensiones | 130 × 205 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Educaula |
| Fecha de primera publicación | 10/09/2009 |
| Dimensiones | 130mm X 205mm |
| Número de páginas | 112 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Trilogia de Nova York” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.