Descripción
Sinopsis del producto
L’Alquimista relata el viatge del jove Santiago, que va deixar les seves ovelles als camps d’Andalusia per endinsar-se en el desert, camí de les Piràmides. A través d’un llenguatge planer, Coelho construeix un símbol cristal·lí sobre l’home, els seus somnis i la vida en el món. Comparada sovint amb El Petit Príncep i Joan Salvador Gavina, aquesta novel·la ha captivat milers de lectors d’arreu del món i ha obtingut un important reconeixement internacional.
9788408145882
Especificaciones
| Peso | 284 g |
|---|---|
| Dimensiones | 135 × 209 cm |
| Función de Biblia | |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | labutxaca |
| Fecha de primera publicación | 03/07/2012 |
| Dimensiones | 135mm X 209mm |
| Número de páginas | 156 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “L’alquimista” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.