Operació Caramel
Temporalmente sin stock
Descripción
Sinopsis del producto
És l?any 1972 i la guerra freda està en plena efervescència. L?agència d?intel·ligència britànica s?ha entestat a manipular les converses culturals fi nançant autors amb idees polítiques afins a les del govern. Aquesta operació serà batejada com a Operació Caramel. La Serena Frome, una estudiant de Cambridge brillant i d?una gran bellesa, és la candidata ideal per infiltrar-se dins del cercle de Tom Haley, una jove promesa literària. Lectora compulsiva de novel·les, primer s?enamorarà de les seves històries. I, a poc a poc, començarà a interessar-se per l?home… Però quant de temps podrà mantenir la seva vida encoberta? I, en realitat, qui s?està inventant a qui? Per contestar aquestes preguntes, la Serena haurà d?abandonar la primera regla de l?espionatge: no et refiïs mai de ningú. Una història intel·ligent de traïció i intriga, amor i personalitats fictícies.á
9788418118449
Especificaciones
| Peso | 254 g |
|---|---|
| Dimensiones | 125 × 190 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | labutxaca |
| Dimensiones | 125mm X 190mm |
| Número de páginas | 336 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Operació Caramel” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.