Descripción
Sinopsis del producto
Barcelona i Gaudí, al centre del nou thriller de Dan Brown.La nova aventura de Robert Langdon el portarà a recórrer la Pedrera, la Sagrada Família i Montserrat,entre altres llocs.En Robert Langdon, professor de simbologia i iconografia religiosa de la Universitat de Harvard, va fins almuseu Guggenheim de Bilbao on es farà un anunci transcendental que «canviarà per sempre com entenemla ciència». L’amfitrió de la vetllada és l’Edmond Kirsch, un jove multimilionari convertit en figurade renom mundial arran dels seus visionaris invents tecnol.gics i prediccions arriscades. En Kirsch, undels alumnes més brillants que va tenir en Langdon, es disposa a revelar un descobriment extraordinarique donarà resposta a les dues preguntes que han obssesionat la humanitat des del principi dels temps
9791399041620
Especificaciones
| Peso | 708 g |
|---|---|
| Dimensiones | 150 × 230 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | Columna CAT |
| Fecha de primera publicación | 01/11/2018 |
| Dimensiones | 150mm X 230mm |
| Número de páginas | 640 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Origen” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.