Passo d’històries (de més de cinc minuts)
Temporalmente sin stock
ISBN: 9788419951267
Categoría: Literatura infantil y juvenil
Descripción
Sinopsis del producto
Et pots emocionar amb tan sols tres pàgines?
L’amor . La recerca de la pròpia identitat. Les relacions amb els pares. El que els altres pensen de tu.
Eva Mor ens explica en seixanta relats totes aquelles coses que ens importen de veritat. I sap explicar-les com ningú: amb enginy, amb humor… i en menys del que dura un viatge en metro.
http://pasodeh istorias.blogspot.com
9788419951267
Especificaciones
| Peso | 325 g |
|---|---|
| Dimensiones | 140 × 210 cm |
| Formato del producto | Tapa blanda o Bolsillo |
| Código de país – basado en ISO 3166-1 | España |
| Idioma | Catalán |
| Composición del producto | Producto a la venta formado por un único componente |
| Editorial | |
| Impresor | La Galera, SAU |
| Fecha de primera publicación | 22/06/2009 |
| Dimensiones | 140mm X 210mm |
| Número de páginas | 248 |
Valoraciones (0)
¿Ya lo leíste? Valorá “Passo d’històries (de més de cinc minuts)” Cancelar la respuesta
Debes acceder para publicar una valoración.

Valoraciones
No hay valoraciones aún.